Trwa ładowanie proszę czekać ...

Odkwaszanie organizmu w 7 krokach

8 czerwca 2017

Najczęściej proces wymiany komórek krwi będzie zajmował między trzy a cztery miesiące. To oznacza, że co trzy bądź co cztery miesiące otrzymamy całkowicie nowy zestaw komórek krwi. Związane będzie to z tym, że mamy dwanaście tygodni by zamienić zdecydowaną większą część krwi, która będzie płynąć w naszych żyłach.

Zdrowa krew będzie oznaczać, że mamy zdrowy organizm. Warto będzie żyć zgodnie z cudem pH a będzie można odmienić całe swoje życie. Po upływie dwunastu tygodniu będziemy innymi osobami.

Nawodnienie

Pierwszy krok na drodze do wagi idealnej musi być związany z odpowiednim nawodnieniem ciała. Pijemy dobrą wodę, alkaliczną o pH na poziomie 9,5 albo wyższym. Jeśli nie mamy sprzętu do tworzenia takiej wody będzie można dodawać do niej sodę oczyszczoną albo sole mineralne. Powinniśmy pić litry wody alkalicznej na 14 kilogramów ciała.

Jemy zdrowo

Sięgamy wyłącznie po naturalne, nieprzetworzone posiłki, które będą w głównej mierze opierały się na zielonych składnikach. Można stopniowo zmieniać swoją dietę, by dla organizmu nie był to zbyt duży szok.

Aktywność fizyczna

Ćwiczymy

Warto także pamiętać o aktywności fizycznej. Należy zaplanować sobie odpowiedni rodzaj ćwiczeń w dobrych dawkach. Zastanawiamy się nad spacerami, pływaniem, jazdą na rowerze. Wybieramy taką aktywność, w której dobrze będziemy się czuli.

Wybieramy suplementy

Gdy już wiemy co powinniśmy jeść i pić będzie warto także zadbać o odpowiednią suplementację to rzeczywiście ważny element naszej diety, na który można zwracać. Wybieramy takie rozwiązania, które będą nam dostarczać odpowiednią dawkę elektrolitów. Jeśli organizm jest mocno zakwaszony spożywamy dużo zielonych drinków oraz alkaliczną wodę

Dbaj o otoczenie

Oczywiście świat, który nas otacza również jest bardzo ważny i wszystko musi tam dobrze funkcjonować. Musimy pamiętać, że unikamy nerwów, negatywnych emocji czy myśli, które na pewno nie będą działać korzystnie. Cały sposób życia musi być alkaliczny

Wyznaczamy i zapisujemy cele

Jeśli chcemy się upewnić, że podążamy dobrą drogą trzeba będzie wyznaczać sobie konkretny wymierny cel, do którego będzie trzeba dążyć jak utrata odpowiedniej ilości kilogramów.

Oczyszczamy się od środka

Proces, którego będziemy się podejmować będzie to oczyszczanie organizmu od środka. Dwa tygodnie oczyszczenia, które zmieniają nasze funkcjonowanie.